Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

“Zonja Eni” feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush juristja e njohur

Lajme të ngjashëm

Juristja e njohur Eni Çobani feston sot ditëlindjen e 51-të.

Dhe në këtë ditë të veçantë ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe bashkëpuntorët e saj.

Juristja e njohur, njëkohësisht edhe drejtuese e rubrikës “Shihemi në Gjyq”, tek “E Diela Shqiptare” në Tv Klan ka postuar disa foto në “Instastory”, ku shihen edhe urimet e shumta që ka marrë.

Vetë Eni ka ndarë disa prej tyre në Instagram. E mes këtyre urimeve nuk mund të mungonte ai i bashkëshortit të saj, Avenir Shehu.

Më shumë