Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

‘Zonja Eni’ feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i bën urimin e ngrohtë

Lajme të ngjashëm

Juristja e njohur Eni Çobani feston sot ditëlindjen e të 47-të.

Dhe në këtë ditë nuk kishte si të mungonte dhe urimi i mikut dhe bashkëpunëtorit të saj më të ngushtë Ardit Gjebrea.

Në një postim në Instastory moderatori ka shkruajtur ‘ Gëzuar ditëlindjen Eni Çobani. Shumë dashuri nga familja jonë’.

 

eni-1.jpg

Më shumë