Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Zhduket 19-vjeçarja në Tiranë, babai i shqetësuar ngre alarmin në polici

Lajme të ngjashëm

Një 19-vjeçare është zhdukur nga banesa në Tiranë, pa lënë asnjë gjurmë.

Bëhet me dije se shtetasi B. M., 53 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja B. M., 19 vjeçe

“Më datë 15.05.2022, shtetasi B. M., 53 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja B. M., 19 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj” njofton policia.

Më shumë