Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Zhduket 15-vjeçarja shqiptare në Gjermani, policia shpërndan foton dhe kërkon ndihmë

Lajme të ngjashëm

Një 15-vjeçare shqiptare është shpallur e zhdukur në Gjermani. Adoleshentja Rahmone Jusufi nga Kosova ishte nisur për në shkollë më 11 shtator dhe nuk ishte kthyer më në shtëpi.

Ajo jeton prej kohësh me familjen e saj  në Gjermani.  Këta të fundit shkuan të alarmuar në Polici, ku bënë denoncimin, si dhe kërkojnë ndihmë për gjetjen e vajzës së tyre.

Foto e marrë nga: klankosova.tv

Rahmone Jusufi
Rahmone Jusufi

Autoritetet gjermane kanë shpërndarë foton e saj kudo në vende publike për të kërkuar ndihmë për gjetjen e 15-vjeçares. Së fundi thuhet se ajo ishte parë në Hans-Ëarsch-Platz, Ludwigshafen.

Më shumë