Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Zbulohet data kur do të mbahet Konferenca e Parë Ndërqeveritare për hapjen e negociatave

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlametar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, paditen e sotme nga foltorja e Kuvendit njoftoi se javën e ardhshme do të mbahet Konferenca e parë Ndërqeveritare për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian.

Burime për mdiat bëjnë me dije se konferenca do të mbahet ditën e enjte.

Dita e enjte, përkon me datën 7 korrik, ditë në të cilën ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar dhe protestë.

Më shumë