Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
45 %
1kmh
0 %
Pre
33 °
Sht
33 °
Die
25 °
Hën
31 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e Tauland Gjikajt në Vlorë, Hans Jonuzaj ishte shofer, të tjerët u larguan me… (E PLOTË)

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e 31-vjeçarit Tauland Gjikajt në qytetin e Vlorës.

Sipas informacioneve për mediat, i arrestuari Hans Jonuzi kishte rolin e shoferit. Ai i transportoi Aleksandër Grabianin dhe Elton Hajnajn  larg vendngjarjes. Jonuzi është filmuar në dy momente, kur është qëlluar makina dhe rasti i dytë është kur ka lënë dy shokët.

Më pas dy autorët u larguan në drejtim të paditur me një mjet tjetër. 

Policia ka shpallur në kërkim Grabianin dhe Hajnajn, ndërsa Jonuzi ndodhet i arrestuar në komisariatin e Vlorës.

KUJDES PAMJE TE RENDA!

Më shumë