Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Xhafaj mbledh prefektët dhe drejtuesit e lartë të policisë , ja 3 çështjet që u diskutuan

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë