Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Vlorë, 37 vjecari kapet me 150 kg hashash

Lajme të ngjashëm

Pajisja presuese e gjetur dje gjatë opercionit

 

Gjatë kontrollit në banesë janë gjetur familjarë të tij, të cilët janë marrë në pyetje. Policia ka sekuestruar dhe 2 automjete, të cilat janë në pronësi të Agron Velajt. Uniformat blu kanë marrë gjithë mjetet e duhura dhe janë vënë në kërkim për kapjen e autorit.

Më shumë