Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

VIP-at shqiptarë, në një fushatë të re

Lajme të ngjashëm

Pas fushatës “Ice bucket Challenge”, ku personazhet e njohur shqiptarë u lagën e u lanë me kova me akull, tanimë, duket se e kanë gjetur diçka tjetër me të cilën mund të merren.

 “Fotot që nuk do i publikoje kurrë” quhet fushata e rradhës ku VIP-at tanë nominojnë njëri-tjetrin dhe publikojnë foto që në kushtë të tjera nuk do i publikonin kurrë. Ajo qe ka iniciuar këtë fushatë është prezantuesja Albana Osmani e cila ka bërë pjesë të fushatës edhe koleget e tjerë VIP-a. “Instagrami” gëlon nga fotot, dhe vëmendja e ndjekësve për personazhet është maksimale. Të gjithë i kemi bërë sytë katër për të parë foton që personazhi ynë i preferuar, nëse nuk do ishte nominuar, nuk do denjonte ta publikonte kurrë.Një prej tyre është edhe opinionisti  i njohur Olti Curri.Përgëzime VIP-a! Ja dolët sërish të tërhiqni vëmendjen tonë.

Më shumë