Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Vila “Playboy” në shitje për 200 mln dollarë, bashkë me Hugh Hefner brenda saj

Lajme të ngjashëm

Vila “Playboy” në Holmby Hills të Kalifornisë në SHBA është nxjerrë në shitje për 200 milion dollarë.

Vila e ndërtuar në vitin 1927 bashkë me mjediset përreth zë më shumë se dy hektarë, ka 29 dhoma, fusha tenisi, një palestër, një kopsht zoologjik, dhe, natyrisht Grotton e famshme, vendin ku janë organizuar aq shumë festa të bujshme.

Sipas marrëveshjes, bosi i Playboy, Hugh Hefner do të vazhdojë të jetojë dhe të punojë në këtë rezidencë, edhe pasi ajo të jetë shitur.

{mp4}29722{/mp4}

Më shumë