Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

VIDEO-SKANDALI: Pezullohet nga detyra Altin Jaku

Lajme të ngjashëm

Kanë kaluar nga emri im tek një kambist Noel Sh.p.k. Ndërsa dy tranfertat e tjera kanë kaluar nga emri im tek Inida Kruja, me shumë 41 milionë lekë dhe 11 mijë euro, po tek i njëjti person, që rezulton si e fejuara e Altin Jakut.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/d1p8Zn1Sk-0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]

Më shumë