Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

VIDEO/ Sara Hoxha i vë kryqin Luizit

Lajme të ngjashëm

Përgjatë gjjithë sezonit të Big Brother Vip 2 jo pak herë pamë tabelën me fotot e banorëve që organizatorët e këtij formati mbanin në studion e tyre.

Pas çdo eleminimi një kryq i kuq shënohej mbi foton e banorit që largohej nga shtëpia. Një nga një të gjithë u larguan dhe sigurisht i fundit që mbeti ishte piëkrisht Luiz Ejlli, edhe fituesi i çmimit të madh.

Por, si duket “adeti” nuk i ishte bërë këngëtarit dhe së fundmi ka qenë vetë Sara Hoxha e cila përmes një video të publikuar në rrjet tregon momentin kur i ka vënë kryqin edhe Luizit.

“Kisha lënë diçka pa bërë”, shkruan Sara krah videos.

 

 

Më shumë