Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

VIDEO/ Po raportonte direkt nga SPAK, makina “përplas” gazetarin

Lajme të ngjashëm

Një incident ka ndodhur sot përpara ambienteve të Prokurorisë së Posaçme, aty ku gazetari Arsen Rusta ka qenë duke raportuar direkt për zhvillimet e gjyqësorit. Teksa ai ishte në lidhje live me studion, një makinë që lëviz indietro e përplas.

Fatmirësisht, makina ishte me shpejtësi të ulët dhe vetëm sa e spostoi gazetarin pak centimetra më tej.

“Një mesazh i Policisë për respektimin e rregullave! Një realitet, në rrugë jo e jo. Por në trotuar! Hajde shofer hajde, pasi të përplas thotë e pse me godet makinën? Momente pune nga terreni, pa Kolltuk. Por ik mor të…”, shkruan gazetari Arsen Rusta dhe publikon pamjet.

Më shumë