Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

VIDEO/ Një person tenton të hap derën e avionit në ajër, ekuipazhi i kërkon ndihmë pasagjerëve për ta ndaluar

Lajme të ngjashëm

Momente tmerri kanë përjetuar pasagjerët e një avionic të kompanisë “Delta”, të cilët po udhëtonin nga Los Angeles drejt Atlanta-s në SHBA.

Njëri prej pasagjerëve ka tentuar të hapë derën e avionit në ajër. Fillimisht ai u kërkoi të gjithë pasagjerëve të tjerë të ulen dhe të vendosin maskat e oksigjenit, ndërsa më pas shkoi te dera e avionit për ta hapur.

Ekuipazhi i avionit kërkoi ndihmën e pasagjerëve që të mos e lejonin qytetarin ta hapte derën, teksa momentet e panikut janë filmuar nga një pasagjere dhe janë shpërndarë në rrjetet sociale.

Fatmirësisht personi që donte të hapte derën është penguar nga pasagjerët e tjerë dhe fluturimi ka vijuar normalisht, ndërkohë që ai është arrestuar sapo avioni ka zbritur në tokë.

Më shumë