Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

VIDEO/ Në hetim nga SPAK? Kejvina Kthella thyen heshtjen për herë të parë: Më lini të jetoj jetën time, unë jam…

Lajme të ngjashëm

Modelja Kejvina Kthella ka folur për herë të parë pas daljes së saj të bujshme nga shtëpia e Big Brother Vip. Pas postimeve që ka bërë në llogarinë e saj në Instagram, Kejvina ka vendosur që të japë një intervistë.

Ajo ka folur për eksperiencën e saj në Big Brother, komentet me të cilat është ndeshur pas daljes dhe deri te mënyra se si të afërmit e saj e përballuan presionin dhe të gjitha ngjarjet e krijuara në shtëpi.

Gjithashtu, ajo u ndal edhe te lajmet më të çuditshme që ka dëgjuar pas daljes nga shtëpia, dhe një prej tyre ka qenë hetimi i saj nga SPAK.

Modelja i mohoi duke thënë se është një vajzë e lirë dhe nuk ka asnjë problem me ligjin.

“Lajmi më i çuditshëm ka qenë që mua më kërkon SPAK-u se kam kuptuar se nga çfarë ka dalë kjo.  Nuk e kuptoj nga ka dalë ky lajm, unë skam asnjë problem me ligjin. Jam njeri i pastër, jam një vajzë plot jetë, më lini të jetoj në jetën time”, tha Kejvina.

Ndërkohë, kujtojmë se më herët Prokuroria Speciale kërkoi konfiskimin e pasurive të Redjan Rrajës, i cili u përfshi në një atentat tre vite më parë. SPAK e akuzon Rrajën se ka marrë pjesë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, te mbikalimi i Shkozetit.

Mes mjeteve të sekuestruara dhe për të cilat u kërkua konfiskimi ishte edhe një Audi luksoz model A8, që Redjan Rraja e kishte kaluar në pronësi të modeles Kejvina Kthellës.

 

 

Më shumë