Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
36 %
6.2kmh
0 %
Die
25 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

VIDEO/ Lëvizje sensuale dhe me fustan transparent, Georgina “harron” Ronaldon, kërcen me këngëtarin latin

Lajme të ngjashëm

Georgina Rodriguez ka vendosur të largohet për pak ditë nga Arabia Saudite, ndërsa Cristiano Ronaldo është fokusuar tek eksperienca e tij me klubin arab.

Bukuroshja brune ka zgjedhur të pushojë disa ditë vetëm me fëmijët, duke qenë larg partnerit. Në një video të publikuar në TikTok, ajo shfaqet duke kërcyer në krah të këngëtarit të njohur kolumbian, Sebastian Jatra.

Në videon e postuar në rrjetet sociale, shfaqet Georgiana e cila ka veshur një fustan të shkurtër të kuq, e transparent duke bërë lëvizje sensuale.

@georginagioEnergía Bacana ✨🌼⚡️🛵💛🌞☀️♬ original sound – Georgina Rodríguez

Më shumë