Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

VIDEO/ E rrahën live në “TikTok”, i afërmi i Luigj Markut tregon gjendjen e tij shëndetësore: I kanë prerë hundën, plumbin ja futën në…

Lajme të ngjashëm

Dy ditë më parë, shqiptari nga Lezha, Luigj Marku, u dhunua nga disa persona teksa ishte në një video live në Tik Tok.

Personazhi ekstremist fetar i rrjeteve sociale, i cili është mjaft i famshëm në rrjetet sociale u dhunua nga disa persona të cilët ende nuk janë konfrimuar, ndonëse ditën e djeshme në media qarkulloi lajmi se personazhi i cili dhunoi Markun ishte Gashi, mirëpo ky i fundit mohoi të ketë lidhje me ngjarjen.

Ndërkohë, së fundmi të afërm të Luigj Markut kanë reaguar në rrjetet sociale dhe kanë treguar gjendjen shëndetësore të tij.

“Tash ç’a u bo? E kapën e neutralizun, e gjuajtën në makinë e çunë në hije të një peme. E majtën keq, i kanë pre hunën. I kanë ra keq këtu e kanë pre në faqe, i kanë fut i plumb në kofshë. Se ky ka qenë sakat…”,ka deklaruar miku i vëllait të Markut në një video në TikTok.

 

 

Më shumë