Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Video e Monika Lubonjës dhe Gent Hazizit nga dhoma e hotelit “bën lëmsh” rrjetin

Lajme të ngjashëm

Monika Lubonja dhe Gent Hazizi kanë trazuar rrjetin me videon në dhomën e gjumit. Aktori shfaqet gjysmë i zhveshur në dhomën e gjumit, ndërsa nuk mungojnë dhe batutat mes tyre.

 

Pjesë nga biseda:

Genti: Më kishte marrë malli për ty!

Monika: Hiqi duart hiqi. Gent Hazizi dëgjo nuk je me Olta Gixharin këtu. Unë jam Monika

Genti: Hë mo se e kemi skenë filmi tani.

Monika: Hë pra, unë jam Monika.

Genti: Ke qenë edhe ti te Big-u po hë.

Monika: Kam qenë te Big-u, po Bigu jonë ishte 1-sh.

Genti: Do ta bëjmë skenën?

Monika: Hiqi duart (qesh)

Mesa duke kjo skenë mund të jetë pjesë e ndonjë filmi të xhiruar, ku aktorët me shumë gjasa mund të jenë protagonistë. Por kjo mbetet ende për t’u parë se për cilin projekt bëhet fjalë.

Më shumë