Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

VIDEO/ Aksident i rëndë te Mali i Robit, krijohet trafik i rënduar

Lajme të ngjashëm

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Kavajë-Durrës. Sipas informacioneve paraprake aksidenti ka ndodhur në afërsi të “Malit të Robit”, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën.

Deri më tani nuk dihet nëse ka patur të plagosur, ndërkohë si pasojë e aksidentit në rrrugë është krijuar trafik i ngarkuar.

Menjëherë në vendin e ngjarjes ka shkuar ambulanca, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit si dhe për lirimin e trafikut.

Foto nga vendi i ngjarjes
Foto nga vendi i ngjarjes
Foto nga vendi i ngjarjes
Foto nga vendi i ngjarjes

Më shumë