Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Vasilika Hysi në hall me shiun, shkon te makina e Eduard Halimit: A të vi dhe unë me ty?

Lajme të ngjashëm

Menjëherë pas mbledhjes së Këshillit të Mandateve, deputeti Eduard Halimi ka bërë një prononcim për “News 24” ku ka thënë se nuk është arritur ende asnjë marrëveshje me pozitën për aktet nënligjore të dekriminalizimit.

 Pas deklaratës, deputeti demokrat është drejtuar me shpejtësi te makina e tij. Aty është afruar edhe deputetja Vasilika Hysi e cila e ka gjetur veten mes rreshjeve të shiut dhe e ka pyetur me kortezi Halimin: “A mund të vij dhe unë me ty?”

“Po”, ishte përgjigjia e menjëhershme e Halimit që me ç’duket është një “gentelman” i vërtetë pavarësisht konfrontimeve politike që ka me kolegen socialiste.

Më shumë