Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Vajza paturpësisht ofron trupin për një tatuazh falas dhe ja ç’përgjigje merr

Lajme të ngjashëm

Më shumë