Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Ushtronin aktivitetin mes pluhurit dhe mykut, AKU mbyll 2 restorante në Burrel dhe Mat (FOTO-VIDEO)

Lajme të ngjashëm

 

 

Më shumë