Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
1kmh
40 %
Die
18 °
Hën
25 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

U vaksinua me AstraZeneca, stilisti i njohur tregon problemet shëndetësore që vaksina i ka shkaktuar

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë stilisti shqiptar, Valdrin Sahiti u vaksinua kundër covid-19. Sahiti bëri të ditur se mori dozën e vaksinëns AstraZeneca në stadiumin “Air Albania” në Shqipëri.

Mirrëpo, jo gjthçka paska shkuar “vaj”. Sahiti së fundmi ka treguar problemet që I janë shfaqur pas vaksinimit.

Stilisti pasi ka marrë dozën e vaksinën AstraZeneca ka shfaqur lodhje, dhimbje koke dhe temperaturë.

“Për të gjithë që më kanë shkruar në lidhje me vaksinimin. Po, po kaloj nëpër efektin e vaksinës, ethe, temperaturë, plogështi shumë e madhe, dhimbje koke  kjo mbase se kam kaluar Covid-19, por gjithsesi qëndroj me mendimin që çdo simptomë nga vaksina është më e arsyeshme dhe efikase sesa mos vaksinimi”, ka thënë ai

Më shumë