Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

U pa në krahët e Jennifer Lopez, këngëtari shqiptar paralajmëron këngën që do kryesojë listat botërore

Lajme të ngjashëm

Stanaj është një nga këngëtarët më të pëlqyer në të gjithë botën.

Ai ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët dhe jo vetëm.

Këngët e tij qendrojnë gjithmonë në krye të Top-listave duke u dëgjuar nga çdo moshë.

Së fundmi, këngëtari ka paralajmëruar në rrjetet sociale që më datën 22 shkurt do të lançoj këngën e tij më të re ‘Sweat’.

Ajo çfarë vihet re është në klipin e ri, Stanaj duket shumë ‘cool’ me flokët biond dhe veshjet trendy.

Kujtojmë  që Stanaj Krishtlindjet që lamë pas i kaloi me këngëtaren seksi me famë ndërkombëtare, Jennifer Lopez.

 

49409760_2295701404052784_7911730644435883536_n.jpg

Më shumë