Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

U martuan pak ditë më parë, Stresi uron Shkëlzen Berishën dhe Arminën: Zoti ju bekoftë

Lajme të ngjashëm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha dy ditë më parë kurorëzuan dashurinë e tyre 10 vjeçare në martesë.

Dasma madhështore e Arminës dhe Shkëlzenit u bë krefjalë e medieve gjatë ditëve të fundit, ku nuk munguan fotot dhe pamjet e shumta nga ceremonia. Në dasmë ishin të ftuar personazhe të ndryshme, duke filluar nga politikanë, këngëtarë, gazetarë, artistë etj.

Mbrëmjen e djeshme Shkëlzeni ka postuar edhe disa foto nga dasma e  tij, ku nuk kanë munguar edhe urimet, por ka rënë në sy urimi i reperit Stresi.

“Urime. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Stresi, i cili njihet si një ndër simpatizantët e flaktë të Sali Berishës.

Më shumë