Tirana
scattered clouds
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
31 %
4.6kmh
40 %
Pre
33 °
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
30 °
Mar
31 °
E premte, 22 Shtator, 2023

U kapën me 125 kg drogë në Greqi, kush janë 7 të rinjtë shqiptarë nga 6 qytete (Foto)

Lajme të ngjashëm

Të arrestuar të tjerë janë: Ilia Myrtaj, 22-vjeç, lindur në Fier, Xhuljano Haruni, 24-vjeç, lindur në Sarandë, Klaudio Pepa, 24-vjeç, lindur në Lushnje, Albano Hadaj, 23-vjeç, lindur në Përmet, Gramoz Muhollari, 26-vjeç, lindur në Përmet.

Ata u arrestuan në territorin grek teksa po kalonin përmes pyjeve, 6 prej tyre mbanin çanta me kanabis ndërsa njëri po kontrollonte dhe udhëhiqte rrugën.

Më shumë