Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

U fotografua me barkun e fryrë, Sinani tregon të VËRTETËN e shtatzënisë së Andrrës

Lajme të ngjashëm

 3 vite pas lindjes së Ansit, në media po përflitet se Andrra Destani dhe këngëtari Sinan Hoxha do të bëhen prindër për herë të dytë.

Shkak për këtë u bë një foto ku Andrra shfaqet me motrën e saj dhe barku i duket paksa i fryrë.

Akoma edhe më tepër dyshimet u ngritën, pasi ‘Prive ka kontaktuar me Sinanin, por ai nuk i ka kthyer përgjigje, duke bërë që heshtja të merret si konfirmim.

Mirëpo së fundmi këngëtari ka shuar dyshimet në një prononcim për ‘Revistën Who’.

‘Unë që fle me Andrrën çdo natë s’di gjë, portalet e dinë… Ç’të them, ishalla vjen një fëmijë tjetër kur ta ketë shkruar Zoti dhe jo gazetarët’, është shprehur Sinani duke hedhur poshtë kështu edhe fjalët për një shtatzëni të mundshme.

-640-0-5c7ad44ebd994_1.jpg

3045233.jpg

Më shumë