Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
44 %
1.5kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

“U arratis” në SHBA pas humbjes së zgjedhjeve, Rudina Hajdari shfaqet në studion e fotografit shqiptar: Kur ndihesh mirë me veten…

Lajme të ngjashëm

Pas humbjes së zgjedhjeve të 25 prillit, Rudina Hajdari u nis drejt Amerikës, ku postoi foto në një  kafe në Neë York.

Gjatë qëndrimit të saj në SHBA, Hajdari ka zhvilluar disa takime me figura të ndyshme politike, siç ishte takimi me zyrtarin e lartë të DASH, Dave Konstelancik.

 Por pas një pushimi të shkurtër, Rudina Hajdari u kthehet postimeve në rrjete sociale.

Deputetja ka publikuar një foto në Instagram, e cila shfaqet në studion e fotografit shqiptar me famë ndërkombëtare, Fadil Berisha.

“Kur je me Fadil Berishën dhe ndihesh mirë me veten”, ka shkruar deputetja Hajdari krahas fotos.

Më shumë