Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Tronditëse: Humb jetën në aeroport këngëtari 21-vjeçar

Lajme të ngjashëm

Një këngëtar amerikan ka ndërruar jetë pasi pësoi arrest kardiak në aeroportin Midway të Çikagos.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes, kur reperi 21-vjeçar Juice Wrld emri i vërtetë i të cilit është  Jarad A Higgins pësoi arrest kardiak për shkaqe që nuk dihen ende. Sipas TMZ, ai pati gjakderdhje nga goja.

Pavarësisht se u asistua menjëherë nga ndihma e parë dhe më pas u dërgua me urgjencë në spital, ylli i muzikës Rap ndërroi jetë. Ai po nisej në një turne koncertesh në vende të ndryshme të botës.

szdffqwfrq23fasd.jpg

Më shumë