Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Tronditëse, gruaja lyhet me benzinë dhe i vë flakën vetes në Tiranë

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë, ku një grua ka tentuar të vevërtitet.

Mësohet se gruaja e moshësh 66-vjeçare është lyer me benzinë dhe i ka vënë flakën vetes. Për fat të mirë është shpëtuar në kohë dhe u dërgua në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Arsyet e veprimit janë ende të paqarta.

Më shumë