Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Trendi që do t’ju habisë të gjithëve! Kafenë mund ta pini me vezë

Lajme të ngjashëm

Tashmë kafenë mund ta shoqëroni me një vezë.

Për shumë prej jush mund të jetë diçka e padëgjuar më parë, por padyshim që është shumë produktive dhe mjaft e këshillueshme. Për të nisur ditën mbarë dhe me energji në vend të gjalpit ose vajit të kokosit në kafe mund të shtoni një vezë të papërpunuar. Kjo praktikë përdoret më shumë për futbollistët por tashmë është e këshillueshme për të gjithë.

Më shumë