Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Tregtonin ilaçe kontrabandë për farmaci, arrestohen 2 persona (EMRAT)

Lajme të ngjashëm

Dy persona janë vënë në pranga pasi tregtonin ilaçe kontabandë për farmaci.

Burime nga policia bëjnë me dije se janë sekuestruar 90 ilaçe kontrabandë dhe janë arrestuar dy persona.

Të ndaluarit janë Enval Xhoxhi, 31 vjeç dhe Kozeta Ylli, 47 vjeçe. Mësohet se dy shtetasit në bashkëpunim me njëri-tjetrin tregtonin mallra kontrabandë për farmaci. Gjithashtu, në farmacinë që menaxhonte Kozeta Ylli janë sekuestruar nga policia 48 ilaçe.

Më shumë