Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Transformimi i bankierit, hoqi veshët dhe preu gjuhën për tu bërë një “dragua”

Lajme të ngjashëm

Më shumë