Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E martë, 3 Tetor, 2023

‘Top fake-photo of the day’, Meta publikon memen, si u tallën me Presidentin dhe Kryemadhin

Lajme të ngjashëm

Ditët e fundit presidenti Ilir Meta është shumë aktiv në rrjetet sociale. Kreu i shtetit, ka zgjedhur kështu këtë mënyrë për të përçuar mesazhet e tij, në një kohë kur kriza politike është thelluar.

Pak minuta më parë, presidenti ka pubkikur një ‘meme’ të krijuar enkas për këtë të fundit.

Në imazh, shfaqet Meta në plazh, foto kjo e publikuar nga vetë ai ditën e djeshme. Ndërkohë, mbi trupin e presidentit është montuar si tatuazh, portreti i bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhit.

Ndonëse të gjithë këtë e cilëson si ‘false’, kreu i shtetit nuk ka hezituar ta publikojë, për të cilën shprehet se i kanë zbukuruar edhe më shumë ditën.

“TOP FAKE-PHOTO OF THE DAY. Faleminderit, ma bëtë të dielën edhe më argëtuese!’, shkruan Presidenti.

metaAAA.jpg

 

65808864_2361358460577080_522709657500778496_n.jpg

Më shumë