Tirana
broken clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
3.6kmh
75 %
Enj
30 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Tiziano Ferro dhe Fiorello i japin fund armiqësisë me.. një puthje në BUZË (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Tiziano Ferro dhe Fiorello i kanë dhënë fund armiqësisë së tyre në mënyrën më të pazakontë, me një puthje në buzë.

Pas gjithë polemikave që tronditën Sanremon, këngëtari dhe shoëman-i siçilian janë pajtuar në skenën e Ariston.

Tiziano  kishte nisur të shpërndante me ironi hashtagun #fiorellorriurtë, pas të cilës filluan përplasjet me Fiorellon.

Kjo çështje u mbyll zyrtarisht kur të dy u panë në skenën e Sanremos të veshur me të njëjtën mënyrë, duke shkëmbyer komplimente dhe më pas duke kënduar bashkë.

Duket se kjo ka sjellë edhe qetësimin e fansave, që mezi presin natën finale, dhe ku i dihet, ndoshta mund të kemi një bashkëpunim tjetër, mbase edhe një puthje.

Më shumë