Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

“Ti hapi këmbët, unë e mjel”, Monika dhe Iliri sqarohen për “treshen”: Bëje me gruan tënde

Lajme të ngjashëm

Marrëdhënia mes Ilirit dhe Monikës në shtëpinë e “Big Brother” që prej fillimit ka qenë e lëkundur.

Pas një “miqësie”, ata u distancuan dhe tani nukk mungojnë as kunjat për njëri-tjetrin.

Së fundmi ata janë përfshirë në një debat të fortë, pas një shakaje që Iliri ka bërë në drejtim të dhisë, që i kishte vendosur emrin Nika, e që sipas banorëve ishte shkurtim i emrit të aktores.

Teksa ishte duke bërë shaka me Tan Bramën, Iliri foli për një treshe, sipas tij në mënyrë figurative për të mjelë dhinë, por kjo nuk është pritur fare mirë nga aktorja.

“Ti hapi këmbët  unë e mjel, e bëjmë treshe”, tha Iliri, që më pas solli dhe reagimin e fortë të aktores, e cila i përmendi dhe granë.

“Të kapi dhinë e vetë atje (gruan), dhe ta kthejë si të dojë, le të marri dhe Tanin pastaj për ndihmë”, dëgjohet që të thojë aktorja e irrituar.

Kjo situatë nuk u la pa u diskutuar as gjatë mbrëmjes së djeshme në “Prime”. Iliri tha se kishte bërë shaka duke justifikuar kështu fjalët e tija dhe se nuk kishte lidhje me Monikën.

“Ne me Tanin kemi qenë duke qeshur shumë kohë. Pse është përdorur do ta mjelim treshe, se ne kishim detyrën që të milnim dhinë, dhe i thashë Tanit që të vinte dhe të më ndihmonte. Unë nuk mund të bëj… ja vura Nika sepse mendova se ishte emër i përshtatshëm për një dhi. Më habit vetëbindja e Monikës që unë e kam përdorur këtë gjë për të”, u shpreh Iliri.

Më shumë