Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Tentoi t’i jepte rryshfet policit, arrestohet

Lajme të ngjashëm

Vihet në pranga 28 vjeçari pasi u mundua t’i japë rryshfet efektivave blu. Policia e Tiranës në njoftimin e saj tha se shtetasi, Lindor Ahmetaj ka bërë një parakalim të gabuar dhe pas ndalimit nga ana e efektivave, ai është munduar t’i  shmangë ata duke i ofruar  një rryshfet prej 500 lekësh . Arrestimi në flagrancë për shtetasin, Lindor Mersin Ahmetaj nga seksioni kundër korrupsionit, në rrugën e Dibrës duke drejtuar automjetin e tij “Mercedez Benz” me targa “AA 226 CY.” 

Më shumë