Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Temperatura deri në 25°C, mësoni si do të jetë moti këtë të premte

Lajme të ngjashëm

Për ditën e Premte vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare kryesisht në mesditë.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-5m/sek dhe valëzim në dete të forcës 1-2 ballë, thotë Shërbimi Meteorologjik Ushtarak. Temperaturat parashikohen:

  • në zona malore 5 deri 22°C
  • në zona e ulëta 7 deri 25°C
  • në zona bregdetare 12 deri 24°C

Më shumë