Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Teatri Shëtitës “Çajupi” nis premierën në Teatrin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit

Lajme të ngjashëm

Të shtunën dhe të dielën, datë 19 dhe 20 mars, ora 19.00 nën regjinë e Kiço Londos, shfaqet komedia e suksesshme  “Kur ikën macja”, e autorëve britanikë Joni Mortimer dhe Brajan Kuk. Komploti i  komedisë është i thjeshtë, por i rrezikshëm dhe rrjedh si breshëri e pandërprerë automatiku.

Dy motra vendosin të  shkojnë me pushime në Paris,  ndërkohë që dy baxhanakët ftojnë në shtëpi dy kotele  simpatike seksi. Pikërisht atëherë gjërat fillojnë të ndërlikohen. Me një kast të mrekullueshëm aktorësh.

Më shumë