Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Taksisti rrihet me të moshuarin në Tiranë, kalimtarët shohin por nuk ndërhyjnë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Pamjet e një sherri mes një taksisti dhe një të moshuari në Tiranë janë bërë virale në rrjetet sociale këtë të mërkurë. Arsyet nuk dihen, por ajo që bie në sy është se kalimtarët shohin “shfaqjen” dhe nuk ndërhyjnë.

Është vetëm një grua, me gjasë shoqëruese e të moshuarit, që mundohet t’i ndajë, ndërsa të tjerët shohin me indiferentizëm atë që ndodh buzë rruge.

 

Më shumë