Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

zyre

I lodhur nga hallet e qytetarëve, kryebashkiaku socialist çlodhet me këmbët mbi tavolinën e zyrës

Hallet dhe problemet e banorëve të Ersekës duhet të jenë të shumta, aq sa e kanë detyruar kryebashkiakun socialist Erion Isai të qëndrojë në...

Vodhën një zyrë avokatie, shpallen në kërkim tre persona në Tiranë, sekuestrohen 30 mijë euro

Tre persona janë shpallur në kërkim nga policia e Tiranës, pasi akuzohen për vjedhjen e një shume të madhe parash. Në kërkim janë shpallur Elton...

Arian Çani zbulon sekretin: Edi Rama e ftoi për drekë Fredi Belerin

Gazetari Arian Çani është shprehur këtë të enjte se kryeministri Edi Rama e ka ftuar për drekë në zyrë Fredi Belerin. Sipas tij, ky...

Safet Gjici mbyll llogarinë në Facebook, pas “lumit” të komenteve dhe reagimeve për videon

Safet Gjici ka mbyllur llogarinë zyrtare në rrjetin social Facebook. Pas "lumit" të komenteve dhe reagimeve për video-skandalin, tashmë ish-kryebashkiaku i Kukësit është detyruar...

SAFET-GATE

Duhet të dilte video pornografike e “Safetit”, që Bashkia, qeveria dhe bashkë me rrjetin e gjithë shqiptaria të tundej e shkundej. Nuk mund të kishte...

Grabitet gjatë natës zyra në Tiranë, autorët marrin shumën e parave dhe zhduken

Persona të paidentifikuar kanë vjedhur një shumë parash gjatë natës në rrugën “Ali Demi”. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve përgjegjës...

FOTO/ Berisha shfaqet me syze dielli dy ditë pas incidentit, pret në zyrë ish-presidentin kroat Stipe Mesiç

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka pritur këtë të enjtë në takim ish-presidenti kroat Stipe Mesiç, i cili konsiderohet "miku i shqiptarëve". Takimi...

30 minuta para protestës, Ilir Meta shkon në zyrën e Sali Berishës

Kreu i Partisë së Lirisë ka mbërritur pak minuta më parë në zyrën e Sali Berishës. Siç shihet dhe nga pamjet, Ilir Meta ka...

“Ministri dhe qytetari në zyrë priten njësoj”, Gerti Bogdanit tregon dy këshillat që i ka dhënë i ati: Nëse qëndron në rrugën e drejtë...

Gerti Bogdani është ndër politikanët që ka ardhur nga fusha akademike dhe shoqëria civile. Prej vitesh është i angazhuar në politikë dhe së fundmi...

“Një muaj e gjysmë kam fjetur në zyrë”, Eni Çobani rrëfen për herë të parë pabesinë që ju bë nga personi i saj i...

Eni Çobani është një ndër avokatet më në zë në Shqipëri si dhe një nga personat më diskretë kur vjen puna te jeta e...

Lajmet e fundit