Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

zyra

Do ta lini zyrën nëse shkarkoheni? Meta “shkrihet” së qeshuri: Ishte pyetje e mrekullueshme! Presidenti ka mbrojtje të veçantë nga Kushtetuta

I pyetur nëse do ta lironte zyrën e Presidentit nëse shkarkohet nga Gjykata Kushtetuese, Presidenti Ilir Meta ka qeshur me të madhe, duke e...

Dy mbledhje paralele në PD/ Lulzim Basha me të vetët “nuk e prishin terezinë”, Berisha dhe Grupi i Rithemelimit qëndron në zyrën përballë (FOTO)

Situatë e paqartë është në këto momente në selinë e Partisë Demokratike. Dy mbledhje janë duke u mbajtur paralelisht në ambientet e partisë më...

“Nuk erdha si hajdut, nuk dola si hajdut!” Erion Braçe mbledh “plaçkat” dhe PËRMBYS KARRIGEN e zyrës: Pata lirinë të kundërshtoj, të them JO

E premtja ishte dita e fundit në detyrë si zv.kryeministër për Erion Braçen, që duke filluar nga dita e sotme do të jetë vetëm...

Vodhën zyrën ku paguhen gjobat, arrestohen ‘të rrezikshmit’ e Durrësit (EMRAT)

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona të cilëve i janë dokumentuar 3 vjedhje. Në pranga u vunë Xhani Ymeri 30...

Dje u shkarkua nga Arta Marku, sot Dritan Gina ‘përplaset’ me prokurorin e komanduar: Është zyra ime!

Mësohet se mes tyre ka patur një debat, pasi Gina ka kërkuar që të mos e lëshojë zyrën deri në një vendim ligjor...

Dita Botërore e Mbrojtjes së Konsumatorit, Ekonomi në Lushnje hap zyrën pilot

Konsumatorët duhet të jenë të informuar për të drejtat e tyre dhe  të ankohen për t’i vënë në vend këto të drejta për çdo...

Lajmet e fundit