Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Zone e Lire

Braktisi makinën me emigrantë, Policia e Gjirokastrës identifikon pas 3 muajsh shoferin, është DJ Cherry

Ardian Kola, i arrestuar sot nga Policia e Gjirokastrës në bashkëpunim me shërbimet e Komisariatit nr.2 në Tiranë, është në fakt një DJ i...

Sazan Guri surprizohet në emision, shoqja e shoqes e merr në telefon dhe e komplimenton: Si s’paske ndryshuar fare

Kandidati i vetëshpallur për President, Sazan Guri, është surprizuar në emisionin “Zonë e Lirë”, pasi e telefonoi shoqja e një mikeshës së tij. Ajo i...

Nëse humbni zgjedhjet e 6 Marsit çfarë do të bëni të nesërmen? Salianji: Ishalla nuk ka ngjarje me tritole

Deputeti demokrat Ervin Salianji mbrëmjen e sotme i futar në “Zonë e Lirë” i bindur ka theksuar se Partia Demokratike me Lulzim Bashën në...

FOTO/ Edi Rama ZHVISHET “live” në emision: Thuaji pak atyre çunave të sjellin ato dy xhaketat e terrenit

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur pozitivisht kërkesës së moderatorit Arian Çani për të komentuar si analist përplasjen mes Lulzim Bashës dhe Sali Berishës. Madje,...

Rama tregon për herë të parë se çfarë u thotë ministrave në mbledhjen e parë të kabinetit: Vendet ku jeni ulur jua kam dhënë…

Kryeministri Edi Rama ka folur mbrëmjen e sotme për arrestimin e ish-ministrit Lefter Koka, i cili akuzohet për “shpërdorim detyre”, teksa ka treguar se...

Edi Rama DETYRON Aleksandër Frangajn: Vendos REGJIMI, emisioni do të vazhdojë! Nëse do të na mbyllësh gojën, hiq dritat, por mendoje mirë

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ishte i ftuar në emisionin "Zonë e Lirë", ku përballë kishte edhe avokatin Adriatik Lapaj. Në orën 23:00 në...

Elton Ilirjani i vendosur: Nuk do shkoj më me meshkuj shqiptarë

Biznesmeni i njohur Elton Ilirjani, i cili e ka shprehur hapur orientimin e tij seksual (homoseksual), ka qenë sonte i ftuar në emisionin “Zonë...

Një nga biznesmenët më të suksesshëm në Shqipëri, Agron Shehaj zbulon si e bëri milionin e parë

Agron Shehaj është një nga biznesmenët më të suksesshëm në Shqipëri, por që është future edhe në rrugën e politikës, pasi në zgjedhjet e...

Analisti plas “BOMBËN” në emision: Rama, Basha dhe Meta të dielën u shkëputën nga shoqëruesit e tyre, ishin në të njëjtin restorant për 3...

Analisti Arjan Çuri ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ku tha se të dielën e kaluar,...

Kryemadhi: Jam kundër izolimit të dytë, por ja kush duhet të karantinohet

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruara në emisionin “Zonë e Lirë” se është kundër një karantine të dytë. Kryemadhi u...

Lajmet e fundit