Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

zgjedhje 14 maji

Flamur Noka i jep firmën komunistit Marko Dajti që të kandidojë për Bashkinë e Tiranës (DOKUMENTI)

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka dhe njëkohësisht numri dy i grupimit të Sali Berishës, ka hedhur firmën që komunisti Marko Dajti, të kandidojë si...

Lajmet e fundit