Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

zarf

Pak orë para “prime”, në shtëpinë e Big Brother mbërrin zarfi i kuq (VIDEO)

Pak orë para se të nisë “prime” i Big Brother Vip në shtëpinë e madhe ka mbërritur një zarf i kuq. Ka qenë Elvisi ai...

“Alvin, do të të vras”, kërcënohet me vdekje prokurori që po heton ish-presidentin Donald Trump

Byroja Federale e Hetimit dhe Departamenti i Policisë së Nju Jorkut po hetojnë, lidhur me një kërcënim me vdekje, dërguar Prokurorit të Distriktit të...

“Po ju lutem në gjunjë”, Luizi i shpreh dëshirën “Vëllait të Madh” duke iu përgjëruar, çfarë po kërkon këngëtari?

Banori më i komentuar i shtëpisë së Big Brother Vip, Luizi, është duke pritur momentin kur t’i vijë në dorë zarfi i kuq.  Ai...

Misteri, një zarf e lyer me gjak mbërrin në ambasadën e Ukrainës në Greqi, policia nis hetimet

Një zarf i lyer me gjak ka mbërritur ditën e sotme në ambasadën e Ukrainës në Greqi. Mediat greke bëjnë me dije se policia ka...

Sërish ALARM për bombë në Spanjë, zarfi mbërrin në ambasadën e SHBA-së në Mardid

Një tjetër zarf bombë është dërguar pranë zyrtarëve të lartë në Madrid. Kësaj here zarfi është dërguar tek ambasada amerikane në Madrid. Sipas mediave vendase...

Studentët nuk ndalen për festa, ja me çfarë befasojnë sot (VIDEO)

Edhe në këto ditë festash studentët nuk janë ndalur së protestuari dhe janë treguar të vendosur deri në plotësimin e të gjithë kërkesave. ...

I dërgojnë në shtëpi një zarf me PLUMB brenda’, i riu ngre alarmin në polici

Një 26-vjeçar nga Saranda ka denoncuar në Komisariatin e policisë një kërcënim që ka ardhur në adresë të tij. Mësohet se...

Fishek brenda zarfit, i riu nga Fieri kërcënohet me jetë

Më datë 11.06.2018, shtetasi A.N., vjeç 30, banues në Fier, kallëzon se rreth orës 07:30, në mjetin e tij, tip “Toyota”, parkuar pranë...

“Zarf me plumb Fatos Nanos, do vritesh nga…” Izet Haxhia tregon të pathënat: Roli i Berishës në trazirat pas vrasjes së Azem Hajdarit

Ish truproja personal i Sali Berishës, Izet Haxhia ka rrëfyer sipas tij rolin që pati, krei i SHIK Fatos Klosi në trazirat e 14...

Lajmet e fundit