Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

TAG

zamira durda

Humbi djalin e mitur në Gërdec, Zamira Durda: Nuk kam “Facebook” të lexoj ngushëllimet e Kodhelit

Në 9-vjetorin e tragjedisë së Gërdecit, ministrja e mbrojtjes Mimi Kodheli dhe ish-ministri i brendshëm Saimir Tahiri, kanë kujtuar 26 viktimat. ...

War Dogs i Hollywood në sytë e Zamirës së Gërdecit

Djali i Zamira Durdës do ishte sot 14 vjeç, por ai humbi jetën në shpërthimin e Gërdecit më shumë se tetë vjet më parë....

Lajmet e fundit

Standard

Panorama

Dita

Gazeta Shqiptare

Fjala