Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

zaho

I përqafuar me Zahon, Rama ndan foto nga Festivali Folklorik Kombëtar i Gjirokastrës

Pas 8 vitesh, mbrëmjen e djeshme u rikthye Festivali Folklorik Kombëtar në Gjirokastër. Në këtë festival ishin të pranishëm një numër i lartë qytetarësh, ndërsa...

Gjirokastra hap dyert për Festivalin Folklorik Kombëtar, Edi Rama shkon me Zahon dhe bashkëshorten

Gjirokastra hapi dyert ditën e sotme për Festivalin Folklorik Kombëtar. Nën simpolikën e valltarëve të lidhur dorë për dore, në Kalanë e gurtë, të...

Linda Rama në Zagreb për obezitetin: Bëjmë “luftë” me Zahon në market, duhet të shtojnë orët e edukimit fizik në shkolla

Nga Linda Rama Faleminderit, për kënaqësinë e veçantë që më dha kjo ftesë dhe privilegjin e pjesëmarrjes në këtë organizim me zotërinj e zonja të...

A e ndjen Zaho mungesën tuaj? Rama: Borxhi i kohës, një borxh që s’do e shlyej kurrë

Kryeministri Edi Rama është duke dhënë një intervistë në “Wake up”, ku foli për zgjedhjet e 14 majit, por edhe për jetën private. Rama është...

Zaho dhe disa fëmijë shkojnë në Kryeministri, Rama: Delegacioni më i bukur që kam parë

Disa fëmijë kanë shkuar ditën e sotme për vizitë në Kryeministri, ku janë pritur nga kryeministri Edi Rama. Kreu i qeverisë ka ndarë disa foto...

Ilir Meta thirrje për protestën e 11 shkurtit: Edi Rama, i gatshëm të inskenojë dhe ndalimin e Zahos nga Policia për pushtet

Kreu i Partisë së Lirisë është shprehur këtë të mërkurë se kryeministri Edi Rama është i gatshëm të bëjë gjithçka për të qëndruar edhe...

Rama e kalon fundjavën larg politikës, pozon i buzëqeshur krah bashkëshortes dhe djalit në Bogë

Kryeministri Edi Rama duket se këtë fundjavë po e kalon me familjen larg politikës, në Bogën e zbardhur nga dëbora. Kryeministi Rama pak minuta më...

Dhjetori festave, Rama shijon fundjavën me Zahon në Tiranë

Kryeministri Edi Rama këtë të dielë ka vendosur ta kalojë me djalin e tij, Zahon, e ku më mirë se në mes të atmosferës...

Mbi slitën me drerë, Rama publikon foton me Zahon nga atmosfera e festave

Kryeministri Edi Rama këtë të shtunë ka vendosur ta kalojë me djalin e tij, Zahon, e ku më mirë se në mes të atmosferës...

I kombinuar me Lindën dhe Zahon, Rama publikon foton e veçantë familjare nga Vlora

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur ta kalojë këtë të dielë larg Tiranës. Rama, siç dhe zbulon përmes një fotoje ka zgjedhur qytetin e Vlorës...

Lajmet e fundit