Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

ylli manjani

“Thirrja ‘të hetohet Rama’ për aferën McGonigal, është e kotë”, Ylli Manjani bën analizën: Çfarë ligji ka shkelur në Shqipëri?! Doni të hetohen, trutë...

Ish-ministri Ylli Manjani analizon se përse kryeministri Edi Rama nuk mund të hetohet nga drejtësia shqiptare për aferën e McGonigal. Ai thotë se edhe nëse...

Wizz Air “mban peng” pasagjerët, i lë të presin brenda në avion, ish-ministri: Që prej mesnatës, familja ime është akoma në Athinë!

Wizz Air është kthyer në një makth me vonesat apo me anulimin e fluturimit në minutën e fundit. Ish-ministri Ylli Manjani tregon për skandalin e...

Ylli Manjani shpërthen ndaj Ramës: Ti nuk e njeh turpin, medaljet për Fatos Nanon janë sa për sy e faqe

Ish-ministri Ylli Manjani ka bërë një reagim të fortë në llogarinë e tij, për nderimin që kryeministri Edi Rama njoftoi këtë të enjte për...

Ylli Manjani ‘shpërthen’ ndaj kryeministrit: Himarën e bëri greke Edi Rama

Ish-ministri Ylli Manjani i është rikthyer përsëri çështjes së shumëpërfolur të momentit, atë të Fredi Belerit. Me anë të një postimi në rrjetet sociale...

Gjykata e Posaçme lë në burg të arrestuarit e Shkodrës, avokati Ylli Manjani: SPAK u tregua i papjekur, nuk ka asnjë provë!

Gjashtë të arrestuarit e operacionit të SPAK në Shkodër, janë lënë në burg nga Gjykata e Posaçme. Ata janë persona nën hetim, pasi autoritetet...

Ironia e Manjanit: Më shpejt marrim vesh kë do arrestojë SPAK, se kush ministër do shkarkohet

Ish-ministri i drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar qeverinë e vendit, ku sipas tij lajmi për arrestimet nga SPAK del më para sesa ndryshimet e...

Manjani thirrje Ahmetajt: Beni gjej guximin dhe shko fol në Kuvend! Je njeriu më i rëndësishëm, je fajtor nesë nuk e bën

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i ka bërë thirrje Arben Ahmetajt që të  jetë i pranishëm në seancën parlamentare, ku Këshilli i Mandateve pritet...

Ish ministri hedh hije dyshimi: Bledi Çuçi u ndërrua prej legalizimit të kanabasit

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka hedhur hije dyshimi mbi shkarkimin e Bledi Çuçit nga posti i Ministrit të Brendshëm. Me një postim në Facebook,...

“Gënjeshtarja, palaço grua”, Ylli Manjani nuk përmbahet për ambasadoren Kim

Ish-ministri dhe analisti i njohur Ylli Manjani, nuk është përmbajtur në deklaratat e tij mbrëmjen e sotme, për ambasadoren Yuri Kim, pas ngjarjes që...

“Le t’i marrë me vete tani që po ikën”, Ylli Manjani: Policia t’ja çojë muxhahedinët Yuri Kimit, SHBA t’i strehojë ku të dojë

Ish-ministri Ylli Manjani ka reaguar lidhur me operacionin e zhvilluar ditën e sotme nga Policia e Shtetit në kampin e MEK në Manëz të...

Lajmet e fundit