Tirana
broken clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
3.6kmh
75 %
Enj
30 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

yll ne qiell

Një yll në qiell me emrin Dhurata Dora, ja kush e surprizoi këngëtaren

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të sukseshme në tregun e muzikës shqiptare. Së fundmi këngëtarja me anë të një...

Lajmet e fundit