Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

xhelozi

Detaje nga ngjarja në Korçë: 46 vjeçari nxori nga shtëpia fëmijët dhe u kthye të masakronte gruan me thikë, ishte xheloz! (FOTO)

Marjola Myrtollarin, 38 vjeçe, është plagosur me thikë mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e saj në Korçë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në...

I vihet flaka një makine në Tiranë, dyshohet e qëllimshme

Një makinë është shkrumbuar gjatë natës në Allias të Tiranës. Dyshohet se zjarrëvënia ka qenë e qëllimshme. Burime për media bëjnë me dije se shtetasi...

DEL FOTO/ Ky është 23-vjeçari shqiptar që vrau me dy plumba të dashurën në Greqi për shkak të xhelozisë

Personi që shihni në foto është 23-vjeçari shqiptar që ditën e sotme vrau të dashurën e tij në Pire të Greqisë. 23-vjeçari Qamil Taja qëlloi...

“Burri kur martohet, nuk duhet të dalë më”, Floriana Garo rrëfen xhelozinë që ka për bashkëshortin

Floriana Garo, një nga personazhet më simpatike të ekranit ka folur për disa deaje nga jeta familjare. Së fundmi ajo ka zbuluar disa detaje...

Dy thika në bark dhe një në shpatull, shqiptarja që sulmoi bashkatdhetaren flet para Gjykatës: Ishte e lidhur me burrin tim prej 8 vitesh...

Selaniku është tronditur pak ditë më parë nga një ngjarje e rëndë që ka nfodhur në zonën e Pylaias, ku një 25 vjeç shqiptare...

Të ndarë prej dy vitesh, shqiptari “çmendet” nga xhelozia, qëllon me thikë ish-gruan dhe partnerin e saj në Itali

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Itali, ku shqiptari ka dhunuar dhe plagosur me thikë ish gruan dhe partnerin e...

Për herë të parë pas arrestimit, Alfred Kipe pranon vrasjen e prostitutës shqiptare: E bëra nga xhelozia

Pas disa muajsh heshtje, shqiptari Alfred Kipe vendos të rrëfehet në seancën gjyqësore ndaj tij. Ai  u arrestua më 7 shkurt të këtij viti pasi...

Horror në Gjermani, shqiptari vret me thikë gruan në sy të 7 fëmijëve

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Heilbronn të Gjermanisë, ku një shqiptar ka masakruar me thikë gruan e tij. ...

Dërgon gruan në spitalin e Durrësit, por i ikën truri nga xhelozia, situata del jashtë kontrollit

Një i ri nuk është përmbajtur aspak dhe ka dhunuar bashkëshorten e tij në mes të spitalit rajonal të Durrësit.   Policia...

Lajmet e fundit